Çocuğum ve Ben

Hoşgeldiniz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Psikoloji Bölümleri olarak TÜBİTAK destekli "Çocuğum ve Ben” başlıklı araştırma projesini yürütmekteyiz. Araştırmamızın amacı "12-30" aylık çocuğu olan annelerin pozitif davranışlarını destekleyerek, çocuklarının olumlu sosyal ve duygusal gelişimini desteklemektir.


Araştırmamıza katılmayı kabul ederseniz, birkaç ay boyunca sizi kendi evinizde birkaç kez ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretlerde çocuğunuzla geçirdiğiniz zamanlar videoya kaydedilecektir. Ayrıca sizden bazı anketleri doldurmanız istenecektir. Araştırma sonunda ise size anababalık davranışları hakkında ayrıntılı bilgiler verilecektir. Anketlere verdiğiniz cevaplar ve alınan video kayıtları tamamen gizli tutulacak ve sadece bilimsel araştırma amacıyla kullanılacaktır.


Çocuğunuzla birlikte katılacağınız hem eğlenceli, hem öğretici bu çalışma hakkında daha fazla bilgi almak ve katılımcı olmak için lütfen bize ulaşın!  Telefonumuz 0-312-586 8646, e-mail adresimiz cocugumvebenprojesi@gmail.com, ve facebook sayfamız www.facebook.com/cocugumvebenprojesi


Projemiz

"12-30" aylık çocuğu olan annelerin anababalık davranışlarını artırarak, çocuklarının olumlu sosyal ve duygusal gelişimini desteklemektir.


Proje Ekibi

Proje ekibimiz için lütfen üstteki "Araştırmacılarımız" yazısına tıklayınız!

İletişim

Bizimle iletişime geçmek ve projemizde katılımcı olarak yer almak istiyorsanız, bize e-posta atın!

cocugumvebenprojesi@gmail.com